KRND – Program opieki medycznej

Szanowni Państwo, z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy z nami. Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór jest ośrodkiem medycznym specjalizującym się w leczeniu schorzeń kręgosłupa, narządu ruchu, przewlekłego bólu pleców, migrenowych bólów głowy, stanów po udarach, rehabilitacji przed i po operacyjnej. Chcielibyśmy zaproponować Państwu wykupienie dla swoich pracowników specjalnego pakietu medycznego, który umożliwia korzystanie z szeregu zabiegów medycznych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nasz ośrodek działa od 2003 roku i jest położony na terenie zespołu parkowo pałacowego
w Nowym Dworze k/ Skierniewic. Klinika zajmuje obszar około 12 hektarów i znajduje się
w bezpośrednim otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Kameralna i wyjątkowa atmosfera, daleko odbiegająca od warunków szpitalnych, sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia. Ideą kliniki jest zachowania równowagi pomiędzy dbaniem o ciało pacjenta, a spokojem jego wnętrza.

Działamy w ramach prywatnej opieki medycznej, oferując naszym Pacjentom najwyższy standard leczenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji świadczeń zdrowotnych, opartych na formule opracowanej przez wybitnych lekarzy specjalistów z dziedziny rehabilitacji, ortopedii, traumatologii, neurologii i neurochirurgii. Nasz system leczenia oparty jest na indywidualnie przygotowanych programach rehabilitacyjnych w systemie pobytowym i ambulatoryjnym. Przez cały rok organizujemy i koordynujemy leczenie pacjentów
w oparciu o:

– Konsultacje medyczne lekarzy ortopedów, rehabilitantów, neurochirurgów;
– Konsultacje specjalistów z dziedziny rehabilitacji;
– 24-godzinną infolinię – pozwalającą uzyskać podstawowe informacje o najbliższych terminach programów rehabilitacyjnych;
– Możliwość zadawania pytań drogą elektroniczną z zakresu kwalifikacji do leczenia rehabilitacyjnego;
– Pomoc medyczną w nagłych stanach bólowych;
– Wysoki standard pokoi gościnnych.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja objęcia Państwa firmy stałą opieką i konsultacją medyczną z zakresu rehabilitacji ruchowej spotka się z Państwa zainteresowaniem.
W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku
Zespół Kliniki Rehabilitacji

Najnowsze wpisy