Turnus odchudzający Zdrowa Zmiana

ODCHUDZANIE

Specjalistyczny, kompleksowy program turnusu odchudzającego Zdrowa Zmiana w Klinice Rehabilitacji Nowy Dwór opracowany został na 13 dni. Jego walorem jest połączenie wiedzy najwyższej klasy specjalistów z bogatą ofertą zajęć w otoczeniu pięknej przyrody i bogatej historii.

PROGRAM TURNUSU

Program turnusu w pełni uwzględnia zalecenia medyczne dotyczące zdrowego i bezpiecznego odchudzania. Ukierunkowany jest na długofalowy proces utraty wagi, który nie kończy się wraz z wyjazdem. W trakcie pobytu wskazujemy bowiem drogę, dzięki której trwale zmienicie Państwo nawyki żywieniowe oraz nabędziecie umiejętność planowania własnej aktywności fizycznej. Nie oferujemy spektakularnej metamorfozy, której skutkiem jest efekt jo-jo, lecz dajemy narzędzia, dzięki którym schudniecie Państwo mądrze i w zgodzie z własnym ciałem.

BEZPIECZEŃSTWO

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Dlatego turnusy rozpoczynamy od spotkania z naszym dietetykiem Anną Zielińską, która pomoże wyznaczyć cel odchudzania oraz z lekarzem, który oceni stan Państwa zdrowia. W oparciu o zebrane informacje nasi specjaliści dobiorą dla każdego z Państwa indywidualny program turnusu.

PYSZNE JEDZENIE

W trakcie pobytu zapewniamy zdrową, zbilansowaną, sezonową i bardzo smaczną dietę, ułożoną przez naszego dietetyka. Dietetyk będzie służyć Państwu radą przez cały czas pobyt w Klinice Rehabilitacji Nowy Dwór, a także przez miesiąc po jego zakończeniu.

KOSZTY POBYTU

Cena pobytu uzależniona jest od rodzaju pokoju i wynosi od 290 zł dziennie w pokoju 2-osobowym od osoby i 390- 450 zł w pokoju 1-osobowym.

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Pobyt w klinice wypełniać Państwu będzie dobrana do indywidualnych możliwości aktywność fizyczna oraz zabiegi pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty. Praca w małych, kameralnych grupach umożliwi ciągłe, indywidualne wsparcie oraz wzajemną motywację.

DODATKOWE ATRAKCJE

Wieczory uatrakcyjniamy ciekawymi warsztatami i spotkaniami, podczas których dowiecie się Państwo, jak efektywnie korzystać z czasu na relaks, jak wykorzystać aromaterapię, refleksoterapię czy akupunkturę jako wsparcie w trakcie odchudzania.

MATERIAŁY

Wyjedziecie Państwo od nas nie tylko z wiedzą, ale również z autorskimi materiałami opracowanymi w Klinice Rehabilitacji Nowy Dwór. Materiały te ułatwią Państwu kontynuację odchudzania po powrocie do domu.

Trwała modyfikacja nawyków żywieniowych i stylu życia to proces. Z Kliniką Rehabilitacji Nowy Dwór wejdziecie Państwo na drogę Zdrowej Zmiany.

Odchudzanie krok po kroku

Zobacz przykładowy harmonogram dnia

Dowiedz się więcej o naszej diecie