ODLOTOWA PROPOZYCJA

Tylko dla naszych Gości

Pragniemy zaproponować możliwość dokonania Otwartej Rezerwacji w naszym ośrodku.
Dla wszystkich osób, które rezerwują termin leczenia na turnusie rehabilitacji pobytowej w okresie następnych 12 miesięcy, przygotowaliśmy specjalną propozycję i gwarancję utrzymania ceny.

Dla osób dokonujących Otwartej Rezerwacji do końca grudnia 2018 roku proponujemy rabat w wysokości 1000 zł i możliwość dowolnego wyboru terminu leczenia aż do końca 2019 roku

Aby dokonać Otwartej Rezerwacji wystarczy wpłacić zaliczkę na nasze konto bankowe z dopiskiem Otwarta Rezerwacja w terminie do końca grudnia 2018 roku. Wysokość zaliczki wynosi 1000 zł.
Zwrotnie otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji listownie. Wybór terminu przyjazdu można dokonać w każdym momencie do końca 2019 roku, na trzy miesiące przed planowanym przyjazdem.

Inwestuj w zdrowie z prawie 20% zwrotem z inwestycji
i nieocenionymi korzyściami dla Twojego zdrowia!

Regulamin oferty Otwarta Rezerwacja

Czas trwania promocji Otwarta Rezerwacja od 1 listopada 2018 roku do 30 grudnia 2018 roku.

1. Propozycja Otwarta Rezerwacja skierowana jest w pierwszej kolejności do wszystkich osób, które były gośćmi naszego ośrodka w latach poprzednich oraz do osób, które pragną przyjechać do nas po raz pierwszy.
2. Warunkiem skorzystania z propozycji Otwarta Rezerwacja jest wpłata na nasze konto bankowe (publikowane na stronie internetowej www.rehabilitacjanowydwor.com) zaliczki w wysokości 1000 zł, z dopiskiem Otwarta Rezerwacja oraz dokonanie zgłoszenia telefonicznie z podaniem adresu e mail i numeru telefonu (opcjonalnie adresu pocztowego).
3. Osoby, które wpłacą zaliczkę w terminie do 30 grudnia 2018 roku otrzymają od nas mailowo lub pisemnie potwierdzenie dokonania rezerwacji a także list gwarantujący niezmienność cen w okresie trwania propozycji.
4. Osoby wpłacające zaliczkę mają możliwość rezerwacji pokoju przy dokonaniu wpłaty zaliczki poprzez dopisanie nazwy pokoju i potwierdzenie wyboru telefonicznie.
5. Potwierdzenie terminu przyjazdu powinno nastąpić telefonicznie, listem lub mailem, minimum na trzy miesiące przed planowanym terminem przyjazdu do ośrodka. Potwierdzone rezerwacje przyjazdu będą realizowane przez ośrodek w ramach dostępnych miejsc.
6. Każdy osoba może wybrać dowolne trzy terminy przyjazdu, z których jeden będzie potwierdzony przez ośrodek.
7. Wpłacona zaliczka jest bezzwrotna.
8. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w ramach propozycji Otwarta Rezerwacja mogą dodatkowo zarezerwować pobyt dla dodatkowej osoby korzystając z tych samych cen gwarantowanych.
9. Dodatkowa rezerwacja może być zgłoszona na trzy miesiące przed wybranym terminem przyjazdu.
10. Dodatkowe rezerwacje będą realizowane w ramach możliwości ośrodka i potwierdzone telefonicznie lub mailem.
11. Oferta dotyczy tylko pokoi dwuosobowych. Z promocji można skorzystać również dla pokoi jednoosobowych i dwuosobowych typu studio jednak cena końcowa musi być ustalona indywidualnie z recepcją ośrodka.