Regulamin promocji

ODLOTOWA PROPOZYCJA

Szanowni Państwo

Pragniemy zaproponować możliwość dokonania Otwartej Rezerwacji w naszym ośrodku.
Dla wszystkich osób, które zarezerwują termin leczenia na turnusie rehabilitacji pobytowej w okresie następnych 12 miesięcy, przygotowaliśmy specjalną propozycję i gwarancję utrzymania ceny.

Dla osób dokonujących Otwartej Rezerwacji do końca grudnia 2019 roku proponujemy rabat w wysokości 1000 zł i możliwość dowolnego wyboru terminu leczenia aż do końca 2020 roku

Aby dokonać Otwartej Rezerwacji wystarczy wpłacić zaliczkę na nasze konto bankowe z dopiskiem Otwarta Rezerwacja w terminie do 20 grudnia 2019 roku. Wysokość zaliczki wynosi 1000 zł.
Zwrotnie otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji emailem, jeżeli prześlecie na nasz adres kontakt@rehabilitacjanowydwor.com, dane do kontaktu. Wybór terminu przyjazdu można dokonać w każdym momencie do końca 2020 roku, na trzy miesiące przed planowanym przyjazdem.

* Szczegóły propozycji na naszej stronie internetowej https://www.rehabilitacjanowydwor.com/odlotowa-promocja/ oraz w zakładce Strefa Pacjenta.

INWESTUJ W ZDROWIE Z PRAWIE 20% ZWROTEM Z INWESTYCJI
I NIEOCENIONYMI KORZYŚCIAMI DLA WŁASNEGO ZDROWIA.

Regulamin oferty Otwarta Rezerwacja.
czas trwania prepozycji Otwarta Rezerwacja od 1 listopad 2019 roku do 30 grudnia 2020 roku.

1. Propozycja Otwarta Rezerwacja skierowana jest w pierwszej kolejności do wszystkich osób, które były gośćmi naszego ośrodka w latach poprzednich oraz do osób, które pragną przyjechać do nas po raz pierwszy.
2. Warunkiem skorzystania z propozycji Otwarta Rezerwacja jest wpłata na nasze konto bankowe (publikowane na stronie internetowej www.rehabilitacjanowydwor.com) zaliczki w wysokości 1000 zł, z dopiskiem Otwarta Rezerwacja oraz dokonanie zgłoszenia telefonicznie lub emailem, z podaniem swojego adresu email i numeru telefonu (opcjonalnie adresu pocztowego).
3. Osoby, które wpłacą zaliczkę w terminie do 20 grudnia 2019 roku otrzymają od nas mailowo lub pisemnie potwierdzenie dokonania rezerwacji.
4. Osoby wpłacające zaliczkę mają możliwość rezerwacji pokoju przy dokonaniu wpłaty zaliczki poprzez dopisanie nazwy pokoju i potwierdzenie wyboru telefonicznie.
5. Potwierdzenie terminu przyjazdu powinno nastąpić telefonicznie, listem lub mailem, minimum na trzy miesiące przed planowanym terminem przyjazdu do ośrodka. Potwierdzone rezerwacje przyjazdu będą realizowane przez ośrodek w ramach dostępnych miejsc.
6. Każdy osoba może wybrać dowolne trzy terminy przyjazdu, z których jeden będzie potwierdzony przez ośrodek.
7. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny.
8. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w ramach propozycji „Otwarta Rezerwacja” mogą dodatkowo zarezerwować pobyt dla dodatkowej osoby korzystając z tych samych cen gwarantowanych.
9. Dodatkowa rezerwacja może być zgłoszona na trzy miesiące przed wybranym terminem przyjazdu.
10. Dodatkowe rezerwacje będą realizowane w ramach możliwości ośrodka i potwierdzone telefonicznie lub mailem.
11. Oferta dotyczy tylko pokoi dwuosobowych. Z promocji można skorzystać również dla pokoi jednoosobowych i dwuosobowych typu studio jednak cena końcowa musi być ustalona indywidualnie z recepcją ośrodka.
12. Promocja nie obejmuje rezerwacji w pokoju z widokiem.