Zaskocz wszystkich świątecznym prezentem

Co roku przed świętami pojawia się dylemat co kupić naszym najbliższym. Długo się zastanawiamy, szukamy, a w końcu kupujemy na ostatnią chwilę standardowe prezenty. A może w tym roku złamać zasady i podarować bliskim coś innego, coś czego się nie spodziewają?

Niestety w ostatnich latach zanika tradycja dawania niezwykłych, wymykających się świątecznym standardom prezentów gwiazdkowych. Tak gorączkujemy się próbując odnaleźć prezent idealny dla osoby, która „ma wszystko”, że zapomnieliśmy jaką radość sprawiają nietypowe prezenty. W zgiełku świątecznej bieganiny, przygotowań, zakupów, często gubimy urok niepowtarzalnej, magicznej atmosfery świąt i nie zawsze potrafimy cieszyć się z obdarowywania najbliższych nam osób prezentami czy chwilami spędzonych w rodzinnym gronie. A gdy święta mamy już za sobą, jesteśmy tak zmęczeni, że w sumie cieszymy się, że kolejne święta dopiero… za rok.

Pomyślmy o naszych najbliższych i na te święta podarujmy im niezwykły prezent –wyjazd do spokojnego, cichego, a zarazem urokliwego miejsca.

Naturalnym wyborem wydają się góry, Mazury, morze lub lokalizacje zagraniczne. Jednak często ich położenie jest na tyle odległe od miejsca naszego zamieszkania, że całodniowa podróż samochodem mija się z celem. Dodatkowo tłumy innych turystów nie sprzyjają wypoczynkowi. W Polsce jest wiele miejsc mało znanych, które oddalone od dużych miejscowości potrafią zapewnić nam tak pożądany spokój. Takim miejscem wyciszenia może być, znajdujący się tuż pod Skierniewicami, Bolimowski Park Krajobrazowy i tereny Rezerwatu Rzeki Rawki, gdzie uroki otaczającej przyrody, nie tylko pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie, lecz również dodadzą nam sił. Otoczenie na pewno zmotywuje nas do zapomnianych w natłoku obowiązków spacerów oraz zachęci do aktywności fizycznej, np. nart biegówek. W sąsiedztwie parku znajduje się ośrodek Nowy Dwór, który oprócz pokoi noclegowych posiada bogatą ofertę zabiegów dla osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa i narządów ruchu. Co więcej, dostępne kuracje można potraktować jako dodatek do wypoczynku, bowiem nie są one obowiązkowe. Pobyt w Nowym Dworze może mieć charakter czysto turystyczny. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób przepracowanych, szukających ciszy, spokoju, pięknych widoków oraz odpoczynku dla swojego ciała.

Nasi bliscy będą mieli okazję spędzić niezapomniane chwile w urokliwym dworku i poczuć niezwykłą atmosferę w stylowo urządzonym miejscu, oddającym klimatem czasy XIX i początku XX wieku, korzystając jednocześnie z uroków nowoczesności; komfortowo wyposażonych pokojów oraz bezprzewodowego internetu.

W tym roku nie zwlekaj, wybierz prezent odpowiednio wcześniej i zadbaj aby Twoi najbliżsi zapamiętali te święta jako naprawdę niezwykłe.

www.dobramarka.com.pl
http://dobramarka.com.pl/Zaskocz_wszystkich_swiatecznym_prezentem,artykul-2215.html

Najnowsze wpisy