DIETA I OPIEKA

dietetyka

W trakcie trwania turnusu odchudzającego Zdrowa Zmiana będziecie Państwo jadać posiłki z diety opracowanej przez naszego dietetyka.

salad-791643_1280

Jadłospisy są:

  • niskokaloryczne,
  • pełnowartościowe,
  • zbilansowane,
  • lekkostrawne,
  • smaczne,
  • sezonowe,
  • o niskim indeksie glikemicznym.

Przykładowe menu:

Śniadanie: zimowa kasza jaglana z orzechami, mandarynkami i cynamonem.
Drugie śniadanie: warzywne paluszki z sosem ziołowym z jogurtu greckiego.
Obiad: makron pełnoziarnisty z kurczakiem i warzywami.
Podwieczorek: świeże owoce sezonowe.
Kolacja: zupa krem z soczewicy i marchewki.

Proponowane dania pozwalają obkurczyć żołądek przy zachowaniu wysokiego poziomu energii, niezbędnego do aktywności fizycznej i realizacji nowych wyzwań. Regularne i smaczne posiłki serwowane w naszej klinice ułatwiają przetrwanie najtrudniejszego, adaptacyjnego czasu diety, dzięki czemu kontynuacja zaleceń po powrocie do domu nie powinna przysparzać Państwu trudności.

Pierwszego dnia pobytu dietetyk dobierze odpowiedni poziom energetyczności diety, zgodny z zapotrzebowaniem organizmu.

W trakcie pobytu każdy z Państwa odbędzie 3 indywidualne spotkania, w czasie których dietetyk wyznaczy cel odchudzania, dokona analizy popełnianych błędów oraz opracuje zalecenia końcowe. Program turnusu obejmuje także dwa profesjonalne, rozbudowane badania składu ciała: na początku i na końcu pobytu.

Dietetyk będzie służyć Państwu radą przez cały czas pobyt w Klinice Rehabilitacji Nowy Dwór, a także przez miesiąc po jego zakończeniu.

Wyjedziecie Państwo od nas z wiedzą oraz autorskimi materiałami, w tym z przykładową dietą opracowaną w Klinice Rehabilitacji Nowy Dwór. Otrzymane materiały ułatwią Państwu kontynuację odchudzania po powrocie do domu.