W pełni wyposażone

Pokoje

Internet
WiFi

TV

Łazienka,
ręczniki

Pokoje
dostosowane
do pracy

Ręcznie
wykonane meble

Słoneczne,
przytulne

POKÓJ KLONOWY
POKÓJ KLONOWY "A"

To jeden z najprzyjemniejszych pokoi w Dworze. Opuszczony sufit wsparty na drewnianych kolumnach sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne, zachowując jednocześnie swoją przestronność, która zapewnia dużą swobodę poruszania się. Ciepłe kolory dają uczucie ciepła, szczególnie w chłodne zimowe wieczory.

POKÓJ KLONOWY
POKÓJ KLONOWY "B"

Ten Pokój stał się przyczynkiem do określenia jego nazwy i pokoju z nim sąsiadującego – klonowy. Widok z jego okien skierowany jest na piękny, rozłożysty klon, usytuowany przy jednym z wejść do budynku. Jest to specjalna odmiana drzewa o nietypowych liściach, szczególnie piękna wiosną i latem, kiedy obsypuje się kwiatem i eksploduje soczystą zielenią. Jego widok daje poczucie bezpieczeństwa i siły.

POKÓJ Z WIDOKIEM
POKÓJ Z WIDOKIEM "A"

Stonowana kolorystyka koi nerwy, a wyjątkowa przestrzeń pomieszczenia zapewnia uczucie swobody. Przepiękny widok z balkonu na 150 letnią aleję lipową, gwarantuje unikatowe uczucia i podróż w czasie.

POKÓJ Z WIDOKIEM
POKÓJ Z WIDOKIEM "B"

Wyjątkowy architektonicznie spodoba się osobom poszukującym ciekawych rozwiązań. Wkomponowany między skosy dachu i schodów na poddasze, pełen zakamarków i osobliwych zakątków nie pozwoli się nudzić w żadnym momencie pobytu.

POKÓJ SŁOMKOWY
POKÓJ SŁOMKOWY "A" I "B"

Ich kolorystyka to falujące łany zbóż, na tle zachodzącego słońca. Skomponowany z nimi widok na park, pozbawiony zgiełku i pełen zieleni gwarantuje maksimum odpoczynku.

POKÓJ ŁĄKOWY
POKÓJ ŁĄKOWY "A" I "B"

Zieleń parku wlewa się wprost na ściany tych pokoi. Zapewnia więź z otaczającą Dwór przyrodą. Jeśli zamknąć oczy i wsłuchać się w ciszę, to można wręcz usłyszeć szczebiot ptaków i brzęczenie owadów w zielonym kręgu leśnej polany.

POKÓJ SŁONECZNY
POKÓJ SŁONECZNY

To pokój dla “rannych ptaszków”. Słońce wita nas w nim każdego ranka. Nawet w pochmurne dni poranki są w nim słoneczne.

POKÓJ NA PODDASZU
POKÓJ NA PODDASZU

Wreszcie perełka wśród pokoi gościnnych. Najwyżej położony i wyjątkowy pokój pełen jest tajemnic, opowieści i zagadek, które zawsze gnieżdżą się na strychach, gdzie każdy przedmiot opowiada swoją historię.